– Noriu su juo praleisti visą savo gyvenimą. LGBT kareivis rašo jaudinantį įrašą, kuriame paaiškina tos pačios lyties asmenų santuokos įstatymo priėmimo svarbą

0

Ukrainą saugo daugybė LGBT+ bendruomenės atstovų, kurie kariauja lygiagrečiai su heteroseksualais ir nori, kad ir jų teisės civiliniame gyvenime būtų lygios.

Vienos iš gėjų kariškių porų Ivano ir Nikolajaus istoriją „ Instagram“ paskelbė „lgbtiqmilitary“.

Ivanui 21 metai. Jis yra ginkluotųjų pajėgų narys. Pirmą kartą vaikinas uniformą apsivilko daugiau nei prieš dvejus metus. Tačiau tam jis turėjo nueiti ilgą asmeninio tobulėjimo ir savo orientacijos priėmimo kelią.

„ 9 metų, būdamas tokio amžiaus, pradėjau suprasti savo orientaciją. Tada ir susidūriau su pirmąja problema „ Kas vyksta?!“ Praėjo daug laiko, būtent 4 metai. Kai visiškai supratau ir užsifiksavau, kad nesu toks kaip visi. Man patinka vaikinas. Bet aš bijojau šių jausmų dėl savo auklėjimo – šeima nesupras, draugai išeis. Mano baimė virto psichologine problema – sulaukus 16 metų prasidėjo pirmieji psichologinio nestabilumo, nervų ir kovos su orientacija apraiškos“, – sako Ivanas.

Dvejus metus vaikinas kentėjo dėl savo orientacijos atmetimo ir pasmerkimo baimės, tačiau tris mėnesius trukusi psichologinės būsenos reabilitacija jaunuoliui padėjo. Po to jis žengė pirmąjį žingsnį į Ukrainos ginkluotųjų pajėgų gretas.

„ Supratau, kad esu žmogus, kuris turi būti už savo šeimą – sūnų, brolį, dėdę. Koks turėtų būti draugas draugams. Kas turėtų būti bendražygiams – kolega. Tačiau mano meilė yra mano asmeninis gyvenimas, kurį palaikė ir draugai, ir tėvai, ir broliai “, – prisimena Ivanas.

Vaikinas įsimylėjo kariškią, vardu Nikolajus. Būtent su juo Ivanas mato savo ateitį ir svajoja apie vaikus bei bendrą laimingą senatvę.

„ Mes būsime patys geriausi tėvai savo vaikams, būsime patys geriausi sūnūs savo tėvams, aš jums tai tikrai sakau. Aš pasiruošęs dėl jo padaryti bet ką, apversti pasaulį, būti geresnis. Jis yra mano instaliacija, kaip ir mano tėvai, mano parama, mano smegenys “, – pažymi kariškis.

Atlikdamas kovinę užduotį Nikolajus neteko rankos. Tačiau jis turi jėgų ir drąsos eiti toliau kariniuose reikaluose, rengiant karius.

Anot Ivano, tokioms poroms kaip jie labai svarbu lygybė civiliniame gyvenime ir galimybė oficialiai sukurti šeimą.

„ Štai kodėl mums reikia teisės į tos pačios lyties asmenų santuokas. Mes kovojame už visas poras, kaip kad galėtume turėti šeimą, galimybę paveldėti, oficialų santuokos dokumentą ir, svarbiausia, turėti galimybę ir teisę priimti sprendimus sudėtingose ​​mano būsimos šeimos situacijose: turėti teisę aplankyti mylimą žmogų ir suteikti lydinčią pagalbą gaivinant, priimti sprendimus dėl sudėtingų operacijų, o neduok Dieve, kad būtų bet kokia baigtis disponuoti žmogaus kūnu, su kuriuo susijusi mano širdis“, – pabrėžia kariškiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *