LGBTQ+ pasirodymų vakaras QueerMania, skirtas vienerių metų sukakčiai paminėti įspūdingu „Visų žvaigždžių“ šou

0

Sekmadienį, kovo 26 d., „QueerMania“ perims „The Sound House“, kad parodytų neįtikėtiną LGBTQ+ talentą.

„QueerMania“, renginių vakaras, skirtas LGBTQ+ talentams parodyti, savo vienerių metų sukaktį švęs ryškiu „Visų žvaigždžių“ šou. Sekmadienį, kovo 26 d., „The Sound House“ vyksiančiame žiūrovų laukia muzikos, drago, burleskos ir dar daugiau, kas tikrai bus nuostabi proga.

Prie organizatorių ir vedėjų Jacko O’Connoro, Dylano Jordano ir Nikkie Stones prisijungs daugybė neįtikėtinų aktorių, įskaitant Viscose, Éire Comme, AIS, Nokia, Daria Décolleté ir Gem Xavier. Visi šie vardai buvo gerbėjų mėgstamiausi per visą renginio gyvavimo ciklą, pasirodę per debiutinį vakarą, Halloween Spooktacular šou ir Chromatica After Ball.

Kalbėdamas apie įdomų etapą, O’Connor sakė GCN: „QueerMania prasidėjo kaip koncepcija mano galvoje, kad pasirodymas pripildytas kuo daugiau talentų.

„Dubline ir visoje šalyje yra daugybė keistų naktų, tačiau dauguma jų daugiausia dėmesio skiria tik vilkėjimui . Taigi norėjau sukurti vakarą, kuriame turėtume ne tik dragą, bet ir daugybę kitų talentų iš keistų žmonių, kurie neužsiima dragu ir dėl to nebūtinai turi daug vietų koncertuoti.

Kalbėdamas apie tai, ko tikėtis iš renginio, jis paaiškino, kad QueerMania „yra saugi erdvė, pilna nuostabių žmonių, išreiškiančių savo talentus, kad visi matytų“, ir pridūrė, kad dėl atlikėjų įvairovės „jūs visada laikosi ant kojų. !”

Apmąstydamas savo kelionę iki šiol, O’Connor sakė: „Po metų pasirodymų mes tikrai radome savo kelią ir esame labai dėkingi už tai, kaip toli nuėjome, ir už visą suteiktą paramą. gavome nuo pat pradžių!

„Pradėjome mažai „Drop Dead Twice“ , o po to tragiškai užsiliepsnojome per kelias kitas vietas, o dabar radome savo namus „The Sound House“! Taigi jums patiks, nes mes parodysime nuostabius keistus talentus vienoje geriausių Dublino vietų!

Bilietus į QueerMania Anniversary Extravaganza dabar parduodami per Eventbrite nuo 15 € – paskubėkite užsitikrinti vietą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *