Prancūzijos ministras pozavo „Playboy“, palaikydamas moterų teises ir LGBT.

0

Prancūzijos socialinės ir ekonomikos bei asociacijų ministrė Marlene Schiappa buvo nufotografuota žurnalui „Playboy“, kuris sukėlė skandalą Prancūzijos politiniuose sluoksniuose.

Žurnalo, kurio viršelį puoš Skiappa, numeris pasirodys balandžio 8 d. Ministrės biuras teigia, kad visose nuotraukose ji vilki ilga balta suknele.

Tuo pat metu „Le Parisien“, remdamasi šaltiniais, tvirtina, kad kai kuriose išplatintose nuotraukose ministrė „pozuoja seksualiai, apsigaubęs Prancūzijos vėliava“.

Žurnalistė Joanna Baron socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė  būsimo viršelio fragmentą, kuriame, tiesa, nematyti ministrės drabužių.

RFI pažymi, kad ministro nuotraukos buvo panaudotos kaip iliustracijos 12 puslapių Playboy straipsniui, kuriame Schiappa kalba apie moterų ir LGBT teises, taip pat apie abortus.

„Ginti moterų teisę daryti su savo kūnu ką nori: visur ir visada. Prancūzijoje moterys laisvos. Tai erzina atsilikusius ir veidmainius ar ne”, – situaciją komentavo pati ministrė .

Pasak RFI, Prancūzijos ministrė pirmininkė Elisabeth Borne paskambino Schiappai ir pasakė, kad jos išvaizda „visiškai netinkama, ypač šiuo laikotarpiu“.

Žaliųjų parlamentarė ir moterų teisių aktyvistė Sandrine Rousseau taip pat išreiškė savo nepasitenkinimą.

„Kur pagarba prancūzams? Žmonėms, kurie turi dar dvejus metus dirbti, kurie demonstruoja, kurie praranda atlyginimus, kurie negali valgyti dėl infliacijos? Yra socialinis kontekstas”, – sakė ji.

Kita Schiappa kritika buvo skirta platesnei centristinės vyriausybės komunikacijos strategijos problemai.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *