8 populiariausi gėjų kruizai 2023 m.

0

Šiose LGBTQ kelionėse laukia šokių vakarėliai, drag queen pasirodymai ir smagios kryptys.

Kalbant apie gėjų kruizus, diskretiškų „Dorotės draugų“ susitikimų laikai jau praėjo. Šis terminas – eufemizmas, kilęs nuo šeštojo dešimtmečio – kažkada buvo vartojamas gėjų socialiniams įvykiams apibūdinti kasdienėse kruizinių linijų programose, aiškiai nekviečiant laive esančių bendruomenės narių. Tai labai toli nuo šiandieninės LGBTQ kruizų pramonės, kuri garsiai ir išdidžiai švenčia keleivius iš visų visuomenės sluoksnių.

Ekspertų teigimu, LGBTQ kruizai yra rinka, kuri tik augs. Keliautojai gali pasirinkti kruizų operatorių, specialiai pritaikytų keistai bendruomenei, arba įsėsti į kai kurias pagrindines kruizines linijas, kurios siūlo šventines „Pride“ šventes ir pramogas laive. Kadangi kelionės atviroje jūroje ir toliau atsigauna nuo COVID-19 pandemijos, gėjai ir lesbietės turėtų apsvarstyti galimybę leistis į smagias kruizines atostogas kaip kitą savo kelionę.

Planuodami kruizą poilsiautojai pirmiausia turėtų pagalvoti, kaip atrodo jų idealus buriavimas. Kai kurie kruizų operatoriai (pagalvokite: „Atlantis Events“ ir „La Demence“) yra žinomi dėl savo elektrifikuojančių, visą naktį trunkančių vakarėlių, kurie gali puikiai tikti gėjų draugų grupėms. Tuo tarpu kitos įmonės, pvz., VACAYA ir Olivia, siekia pasiūlyti įvairesnių užsiėmimų – nuo ​​„T-dances“ (LGBTQ vakarėlių, į kuriuos istoriškai buvo įtraukta arbatos patiekimas) iki rašymo pamokų iki įtraukiančios patirties krante.

Kreiseriai taip pat turėtų pagalvoti, ar jie norėtų keliauti gėjams palankiomis įprastomis linijomis, tokiomis kaip „ Celebrity Cruises“ ar „Virgin Voyages“ , ar pasirinkti gėjų, pilno laivo chartiją su trečiosios šalies atostogų kompanija.

„Kiekvienas LGBTQIAPK asmuo turi skirtingą komforto lygį „išeityje“, – sako Patrick Gunn, LGBTQ atostogų bendrovės VACAYA vienas iš įkūrėjų ir vyriausiasis rinkodaros pareigūnas. Apie VACAYA visų gėjų chartijas jis sako: „Vieną stebuklingą savaitę mūsų bendruomenė turi būti dauguma ir garsiai gyventi palaimingoje utopijoje, kurią VACAYA kuria gėjų kruizo metu. Šis vienintelis pokytis iš nuolatinės mažumos į mažumą. staigi dauguma gali turėti labai teigiamą realų poveikį asmenims.

Nesvarbu, ar norite įsėsti į „Pride Week“ kruizą su didele linija, ar išplaukti su mažesne kompanija, kuri specializuojasi LGBTQ kelionėse, šie kruizų operatoriai žada linksmas, saugias ir įsimintinas atostogas. (Pastaba: nors daugelis šių kruizinių linijų plaukia į LGBTQ palankius įplaukimo uostus, keliautojai turėtų tyrinėti vietas, kad sužinotų daugiau apie kultūrą, papročius ir saugumą kiekvienoje vietoje ir nuspręstų, kas jiems tinka.)

VACAYA

Aistringų keliautojų Randle’o Roperio, Patricko Gunno ir Johno Fineno įkurta VACAYA yra pirmoji LGBT kelionių kompanija kelionių pramonės užsakomųjų skrydžių/kurortų išpirkimo sektoriuje, pradėjusi veikti daugiau nei 25 metus.

„[VACAYA] paskatino mūsų pačių atostogos, kurių metu visi patyrėme dvi labai skirtingas patirtis“, – sako Gunnas. „Visų gėjų kruizai buvo išlaisvinantys, suteikiantys daugiau galių ir smagūs, tačiau apsiribojo nedideliu žmonių ratu. Ir nors visi mėgsta gerai praleisti laiką, įsimintinos atostogos yra ne tik vakarėliai. Įprastos atostogos pasiūlė daugiau veiklos ir krypčių, ir buvo prieinami įvairiems žmonėms, bet ne visada jautėsi kaip draugiška, nuosprendžių nelaikanti aplinka.

Taigi VACAYA siekė suburti LGBTQ keliautojus iš viso spektro jaukioje, įtraukioje aplinkoje, kartu siūlydama įvairią veiklą laive ir įtraukiančius maršrutus. Kreiseriams patiks keliauti į viso pasaulio uostus (įskaitant Karibų jūrą , Aziją , Europą , Antarktidą ir kt.) ir dalyvauti viso laivo renginiuose – nuo ​​teminių vakarėlių ant denio iki LGBTQ pramogautojų pasirodymų iki jauninančių jogos užsiėmimų.

Ankstesni kreiseriai gausiai gyrė VACAYA keliones, pabrėždami bendrovės reagavimą užsakant ir malonius darbuotojus, taip pat tikrus ryšius, kuriuos jie užmezgė su kitais keleiviais. Daugelis taip pat buvo sužavėti renginių ir pramogų galimybių per visą jų kelionę.

2023 m. VACAYA siūlo daugybę kelionių visame pasaulyje. Jei norite gauti ypatingos patirties, apsvarstykite penktąjį jubiliejinį bendrovės Karibų kruizą vasario mėnesį, kuris išvyksta iš Fort Loderdeilo (Florida ) ir plaukia į Kosumelį (Meksika) ; Belizo miestas, Belizas; Roatanas, Hondūras; ir Kaimanų salos apie įžymybių atspindį .

Mergelės kelionės

„Virgin“ prekės ženklas jau seniai žinomas dėl LGBTQ bendruomenės šventės, o nauja kruizinė linija „Virgin Voyages“ niekuo nesiskiria. Griežtai tik suaugusiems skirtas kruizų operatorius siekia suteikti nepakartojamą patirtį su tatuiruočių salonais, įspūdingomis gyvomis pramogomis ir maitinimo galimybėmis, kurios privers gurkšnoti burnas. Šiai linijai pritarė ankstesni LGBTQ kreiseriai, kurie giria laivų vonios kambarius, kuriuose lyties atžvilgiu neutralus, laive rengiamus pasirodymus su rezidentėmis „drag karalienėmis“ ir įvairų personalą.

„Virgin Voyages“ siūlo gėjams skirtus plaukiojimus per kelionių kompanijas, tokias kaip „Atlantis Events“, tačiau įprastesni maršrutai vis dar siūlo svetingą, įtraukią atmosferą, kuri traukia LGBTQ kreiserius ištisus metus. Kiekvienais metais jame taip pat vyksta daugybė renginių per „Pride“ mėnesį, įskaitant vakarėlius ir interaktyvias socialinės žiniasklaidos kampanijas.

„Kiekvieną birželį „Virgin Voyages“ mes mėgstame dalyvauti „Pride“ mėnesio proga su didesniais nei gyvenimas renginiais… visą mėnesį“, – sakoma kruizų linijos pranešime savo svetainėje. „Tai svarbus laikas mums – tiek mūsų įgulai, tiek jūreiviams – pagerbti ir švęsti LGBTQ bendruomenę, kuri taip ilgai turėjo nuolat kovoti už lygybę ir teisę būti matomai, išgirstai ir įtrauktai“.

„Virgin Voyages“ plaukia į įvairias LGBTQ draugiškas šalis, įskaitant Naująją Zelandiją, Graikiją ir Prancūziją. 2023 m. rugpjūčio mėn. apsvarstykite galimybę septynias naktis plaukioti laivu „Resilient Lady“ (naujausiu „Virgin“ kruiziniu laivu, debiutuojančiu 2023 m. gegužę) per Atėnus , Santorinį ir Mikėnus, Graikiją , su specialiais muzikiniais svečiais ir LGBTQ komikais.

Atlantidos įvykiai

Didžiausias pasaulyje gėjų ir lesbiečių kelionių prekės ženklas „Atlantis Events“ buvo įkurtas 1991 m. ir kasmet sutinka daugiau nei 20 000 LGBTQ atostogų keliautojų. Visiems gėjų kruizams „Atlantis“ užsako megalaivus iš populiarių linijų, tokių kaip „ Royal Caribbean International“ ir „Norwegian Cruise Line“ , todėl kruizininkai patirs visapusiškai įtraukiančius įspūdžius.

Keliautojai gali mėgautis visomis šių megalaivų teikiamomis privilegijomis (pagalvokite: baseinais, sūkurinėmis voniomis, sporto aikštynais ir daugybe maitinimosi pasirinkimų), taip pat specialiais renginiais, tokiais kaip traukinių pasirodymai, motyvuojantys garsiakalbiai, LGBTQ filmai pagal poreikį kiekvienoje kajutėje ir aukštoje vietoje. – energijos grandinės vakarėliai visame laive.

„Kaip LGBTQ kreiseris, jūs ieškote laivo, kuriame būtų daug pramogų, įskaitant šokių vakarėlius ir renginius“, – sako juodaodžių gėjų gyvenimo būdo tinklaraščio „Men Who Brunch“ įkūrėjas Marcosas Martinezas. „Viena geriausių kruizinių [linijų] gėjų kruizams yra Atlantida, nes laive galėsite sutikti šimtus patrauklių vyrų ir šėlti visą dieną ir naktį. Atlantidoje daugiausia gyvena gėjai; „Atlantis“ svetainėje teigiama, kad moterys sudaro apie 5–10 % visų užsakymų. Ankstesni kreiseriai teigė, kad atmosfera laive buvo linksma, draugiška ir svetinga, tačiau kai kurie pažymėjo, kad užsakymo procesą būtų galima organizuoti geriau.

2023 m. pradžioje apsvarstykite galimybę užsisakyti kelionę per Atlantis Events į Royal Caribbean Harmony of the Seas , kuri išvyksta iš Fort Loderdeilo (Florida) ir aplankys Arubą , Kiurasao ir privačią kruizinės linijos vietą Labadee, Haityje. Arba įsėskite į visiškai naują Norwegian Prima, kuri sustoja Kosumelyje, Meksikoje; Didysis Kaimanas, Kaimanų salos; ir kitose vietovėse.

Gamintojas g Atostogos

„Brand g Vacations“, kurios specializacija yra LGBT+ upių kruizai ir sausumos turai, o 2023 m. plečiasi iki prabangių vandenyno lainerių, „Brand g Vacations“ buvo įkurta 2011 m. ir tyrinėja vietas visame pasaulyje. Ekskursijos po žemę ir užsakomieji upių kruizai paprastai priima nuo 40 iki 200 LGBT+ keleivių (ir tiesioginių sąjungininkų), todėl kreiseriai gali susipažinti vieni su kitais mažesnėje aplinkoje. Svečiai linkę iškreipti labiau subrendę (galvokite: 40 metų ir vyresni), o linija traukia tiek vyrus, tiek moteris.

Pramogos laive šiek tiek skiriasi nuo didesnių reisų vandenyne; tikitės daugiau kabareto stiliaus pramogų nei masinių visą naktį trunkančių šokių vakarėlių. Kreiseriams taip pat patiks drag queens, gėjų Brodvėjaus žvaigždžių ir kitų pasirodymai, taip pat tipiškesnės upės kruizų privilegijos, pvz., ekskursijos ir gausus maistas. Ankstesni svečiai rekomenduoja rinktis Brand g, jei ieškote daugiau atsipalaidavimo, prabangos patirties per aktyvesnes, daug vakarėlių atostogas.

Prekės ženklo „g“ tikslas – teikti beveik „viskas įskaičiuota“ patirtį, kai į bilieto kainą įskaičiuotas pervežimas Mercedes furgonu į oro uostą, prabangios viešnagės viešbutyje prieš įlaipinimą ir neribotas alkoholinių gėrimų kiekis. Todėl kainos paprastai būna aukščiausios klasės. Be to, kreiseriai gali jaustis gerai savo kelionėje žinodami, kad Brand g bendradarbiauja su LGBTQ organizacijomis, tokiomis kaip Elton John AIDS Foundation.

2023 m. Brand g plaukia unikaliais vandens keliais visame pasaulyje, įskaitant Amazonę, Seną, Reiną, Dunojų ir kt.

Įžymybių kruizai

„Celebrity Cruises“ sukuria puikias atostogas gėjų keliautojams – nuo ​​ekstravagantiškų kasmetinių „Pride“ vakarėlių iki kasdienių LGBTQ programų ištisus metus. Pagrindinė linija gavo daugybę apdovanojimų už savo įtrauktį ir gavo apdovanojimus iš „Cruizie Awards“ ir „Travvy Awards“ už tai, kad ji yra geriausia LGBTQ+ keleivių kruizų linija.

LGBTQ kreiseriai gali pradėti savo atostogas su aukšta nata su ypatingu pasveikinimo vakarėliu pirmąją savo kelionės naktį, kur jie gali susitikti su kitais keistais keliautojais. Po pirmosios nakties vyksta kiti socialiniai renginiai, kuriuose gėjų kreiseriai gali vakaroti ir pabūti kartu. Be to, „Celebrity“ buvo pirmoji kruizinė linija, kuri 2018 m. legaliai sutuokė porą jūroje, ir toliau veda tos pačios lyties asmenų santuokas savo laivuose.

Ankstesni kreiseriai mėgavosi kelionėmis su „Celebrity“ ir pažymėjo, kad linija buvo svetinga, maistas buvo skanus ir buvo daug vietų, kur galėtų pabūti grupėje su kitais LGBTQ keleiviais ar kitais palydovais visame laive.

Nors visi maršrutai yra draugiški gėjams, apsvarstykite galimybę užsisakyti Pride Party at Sea buriavimą (kuris vyksta kiekvieną birželį), kad gautumėte ypatingos patirties. Penktasis kasmetinis „Pride“ šventės kruizas išvyksta 2023 m. birželio 10 d. ir kviečia įvairaus amžiaus ir išsilavinimo LGBTQ keliautojus į „ Celebrity Edge“ septynių naktų Viduržemio jūroje plaukioti per tokius uostus kaip Barselona , ​​Valensija ir Ibisa, Ispanija . Roma ir Florencija, Italija ; ir dar. Pramogos apima drag queen pasirodymus, keistus didžėjus ir kt. Privačios kelionių kompanijos, tokios kaip VACAYA, taip pat užsako „Celebrity“ laivus gėjų kelionėms ištisus metus.

Olivija

Konkrečiai lesbietėms ir LGBTQ moterims skirta Olivia per beveik penkis dešimtmečius priėmė daugiau nei 350 000 keliautojų sausuma ir jūra. Kreiseriai gali rinktis tarp upių kelionių arba plaukiojimo vandenynu į vietas visame pasaulyje. Lesbiečių kruizuose laukite nostalgiškų dešimtmečio šokių vakarėlių, liaudies dainininkų, rašymo dirbtuvių, karaokės ir dar daugiau. Kreiseriai taip pat gali atsipalaiduoti prie baseino, šiek tiek laiko praleisti laive esančiame SPA centre arba atsipalaiduoti viename iš laivo poilsio salonų.

Keliautojai, norintys susisiekti su kitais, turinčiais panašią patirtį, gali tai padaryti vienoje iš specializuotų Olivijos programų. Vyksta grupiniai kruiziniai ir pavienių keliautojų susitikimai, taip pat „Sisers at Sea“ programa, skirta spalvotoms LGBTQ moterims; programa „Gen-O and Friends“, skirta 40 metų ir jaunesniems kreiseriams; Moterų uniformos susibūrimai veteranams ir šiuo metu dirbantiems ginkluotosiose pajėgose; ir OWLs (tai reiškia „vyresnės, išmintingesnės lesbietės“) renginius. Ankstesni Olivijos kelionių kreiseriai praneša, kad jautė tikrą bendruomenės ir priklausymo jausmą laive, todėl kelionė buvo smagi ir nerūpestinga.

2023 m. vasarį kreiseriai gali įsėsti į ypatingą 50-mečio kelionę. Olivia užsakys Holland America Line laivą Nieuw Amsterdam ir plauks į Turks & Caicos , St. Thomas JAV Mergelių salose , Puerto Riką ir privačią linijos salą Bahamuose . Kruizininkai laive gali tikėtis ypatingų svečių iš LGBTQ bendruomenės, įskaitant pranešėjus ir muzikos atlikėjus.

„Royal Caribbean International“.

Tarptautinės LGBTQ+ kelionių asociacijos narė „Royal Caribbean International“ teikia svetingą ir įtraukią patirtį LGBTQ keliautojams. Populiari kruizinė linija dažnai bendradarbiauja su „Atlantis Events“, siūlydama gėjų keliones ištisus metus, tačiau net ir standartiniai plaukiojimai susilaukia pagyrų.

Svarbiausi dalykai yra laivų pramogų galimybės (įskaitant Celine Dion pagerbimo šou) ir dėmesingas personalas, kaip teigia buvę kreiseriai. Maršrutuose kiekvieno kruizo pradžioje paprastai būna LGBTQ susitikimai, skirti gėjams keliautojams susitikti su panašiai mąstančiais keleiviais. Be buriavimo patirties, Royal Caribbean taip pat viešai įsipareigojo remti LGBTQ bendruomenę ištisus metus, ir tai buvo pirmoji kruizinė linija, 2016 m. pelniusi GayTravel titulą „Gėjų keliautojas Patvirtintas“.

2023 m. apsvarstykite galimybę vykti į Karališkąją Karibų kelionę į gėjams palankias vietas. „Puerto Valjarta, Meksika, pilna gėjų barų, klubų ir gėjų paplūdimių“, – sako Martinezas. Įsėskite į „Radiance of the Seas“ ir 15 naktų plaukiokite kitų metų balandį iš Galvestono, Teksaso , per Kartachenos, Kolumbijos uostus ; Puerto Valjarta; ir dar.

Kruizas su La Demence

Anot ankstesnių kruizų, jei ieškote vienos geriausių vakarėlių scenų atviroje jūroje, apsvarstykite galimybę leistis į gėjų kruizą su La Demence. „La Demence“ (pranc. „beprotybė“) – tai populiarus gėjų naktinis klubas Briuselyje tuo pačiu pavadinimu, pirmiausia skirtas Europos miniai. Dauguma keleivių yra vyrai, tačiau laukiami ir moterys.

Laive keleiviai turėtų tikėtis šokti visą naktį didžiuliuose vakarėliuose, kurie tęsiasi iki paryčių. Linija didžiuojasi savo aukščiausios klasės didžėjais, įspūdinga apšvietimo sistema ir elektriniu vakarėlio atmosfera. Ankstesni kreiseriai labai gyrė maršrutus, kuriuose lankomasi tik gėjams palankiose vietose, taip pat vaisinius kokteilius, teminius vakarus (kostiumai labai rekomenduojami), spalvingas pramogas ir unikalius renginius, tokius kaip drag bingo ir bėgimai aukštakulniais.

La Demence kiekvieną vasarą plaukia į tokias vietas kaip Roma ; Atėnai ir Mikėnai, Graikija; Kotoras, Juodkalnija; Dubrovnikas, Kroatija ; ir dar. Linijos 2023 m. kruizas planuojamas liepos 9–16 dienomis „Royal Caribbean’s Explorer of the Seas“ . Ankstesnės kelionės buvo nuomojamos tokiais laivais kaip „Regal Princess“ . Į bilietų kainas įeina visas maistas, nealkoholiniai gėrimai ir galimybė lankytis visuose vakarėliuose, pasirodymuose ir sporto salėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *