2025 m. JAV armija sudarys 50 % LGBT. JAV gynybos sekretorius paskelbė apie ambicingus karinio departamento planus

Jie nori, kad Amerikos kariuomenė būtų pirmoji pasaulyje neutrali lyčių atžvilgiu. Gynybos sekretorius Lloydas Austinas prognozuoja, kad 2025 m. ne dvejetainio personalo dalis sudarys apie 40 procentų viso. Naujų sutarčių kvotos kariniams daliniams jau išsiųstos.

2021 metais lyčių atžvilgiu neutralios kariuomenės kūrimas sustojo. Kaip pranešė Lenta.ru, vieningi vyrų ir moterų fizinio rengimo testai pasirodė esą nepajėgūs amerikiečiams. Jų negalėjo išlaikyti apie 60 procentų pretendentų. Tarp vyrų – tik 10 proc. Pratimų kompleksą sudaro mirties trauka, bėgimas, prisitraukimai ir kiti pratimai.

Vyrai paprastai surinko 100 taškų daugiau nei moterys. Tada kariuomenė patikrino, ar šis išbandymas tikrai ne per sunkus dailiosios lyties atstovėms. Dabar atgaivinta lyčių atžvilgiu neutralios armijos idėja.

Primename, kaip anksčiau pranešė naujienų agentūra DEITA.RU, plačią diskusiją Amerikos visuomenėje sukėlė JAV ir Rusijos reklamos apie tarnavimą kariuomenėje. Rusiškoje versijoje brutalūs vyrai įveikia kliūtis ir siekia savo svajonių, amerikietiškoje – raketų paleidimo mergina pasakoja apie savo seksualinius pomėgius. Dauguma paprastų amerikiečių nepriėmė savo šalies vaizdo įrašo ir mano, kad vaizdo įrašas iš Rusijos yra daug įtikinamesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *