Katalikų grupė išleido 3,8 milijonus eurų, kad galėtų medžioti kunigus gėjus

0

Kolorado katalikų grupė išleido milijonus, kad galėtų susekti kurie dvasininkai naudojasi gėjų pažinčių programėlėmis. Ši informacija buvo siunčiama vyskupams, kad jie imtųsi priemonių prieš šiuos asmenis.

Katalikų pasauliečių ir dvasininkų už atsinaujinimą organizacijos vadovas „The Washington Post“ pripažino, kad buvo vykdomas slaptas tyrimas. Organizacija pirko duomenis iš pažinčių programėlių Grindr, Scruff, Growlr, Jack’d ir OkCupid.

„Tikslas buvo paprastas: mylėti Bažnyčią ir padėti Bažnyčiai būti šventai visomis jai įmanomomis priemonėmis“, – sakė „Renewal“ prezidentas Jayd Henricks. – „Mes išmokome kai kurių dalykų. O tuo, ką sužinojome, tiesiogiai pasidalinome su vyskupais“.

Vyras teigė, kad beveik keturis milijonus kainavęs tyrimas atskleidė, kad kai kurie kunigai nesilaiko celibato.

„Tiesa, analizuodami duomenis sužinojome, kad kai kurie dvasininkai viešai reklamavo savo susidomėjimą veiksmais, kurie prieštarauja jų pažadams dėl celibato“, – sakė organizacijos vadovas.

Duomenys daugiausia buvo renkami užsakant reklamas ir gaunant duomenis iš įmonių apie reklamomis susidomėjusių žmonių buvimo vietas.

Grindr programėlės atstovai pareiškė, kad juos supykdė tokie minėtos organizacijos tikslai. Nuo 2020 m. ši programėlė nustojo dalytis informacija apie buvimo vietą, su reklamos partneriais dalijasi tik labai ribota informacija.

„OkCupid“ savininkas „Match Group“ teigė, kad „saugumo sumetimais vietos buvimo duomenys yra užmaskuoti kilometro atstumu“.

„Perry Street Software“, kuriai priklauso „Jack’d“ ir „Scruff“, teigė, kad pašalino trečiųjų šalių skelbimus. Taigi, jie nebeprieina prie buvimo vietos duomenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *